Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Grace Hartman (Sr), Oakwood Centerville 17:35.00
2. Bella Butler (Jr), Oakwood Bob Schul Invitational 18:16.00
3. Kensington Black (So), Franklin Lebanon 18:51.10
4. Luaren Guiley (Jr), Eaton 19:52.60
5. Emily Crane (Jr), Bellbrook Milton Union 20:00.00
6. Marlee Ross (Sr), Brookville Cedarville Districts 20:17.20
7. Hannah Hoops (Jr), Brookville Cedarville Districts 20:17.40
8. Ellen Khong (So), Bellbrook Troy 20:28.00
9. Addi Guiley (Fr), Eaton 20:30.80
10. Katy Butler (Jr), Oakwood Bob Schul Invitational 20:41.00
11. Kaili Hewitt (Jr), Eaton 21:06.00
12. Emily Haynes (Fr), Eaton 21:12.20
13. Gabriella Kimbrough (So), Oakwood Jim Murray 21:16.00
14. Rylie Haynes (Jr), Eaton 21:21.00
15. Floey Biteau (So), Oakwood Bob Schul Invitational 21:29.00
16. Neave Lynch (So), Oakwood Bob Schul Invitational 21:32.00
17. Cami McCloud (So), Eaton 21:32.20
18. Kori Moore (Sr), Brookville Piqua 21:36.00
19. Stephanie Gibson (Jr), Eaton 21:45.60
20. Annabell Hunter (Fr), Franklin Centerville - SNL 21:46.90
21. Kiera Elliott (Jr), Eaton 21:50.90
22. Madison Bretland (Jr), Bellbrook Troy 21:56.00
23. Sarah Connell (So), Oakwood Jim Murray 22:06.00
24. Sarah Redden (Fr), Oakwood Jim Murray 22:07.00
25. Dylan Ballin (Fr), Brookville Cedarville Districts 22:08.00
26. Isabella Beeghly (Fr), Bellbrook Troy 22:12.00
27. Annie Neff-Isom (So), Oakwood Jim Murray 22:16.00
28. Adriana Eliopulos (Fr), Oakwood Bob Schul Invitational 22:21.00
29. Arebella Llyod (Sr), Franklin Districts @ Cedarville 22:22.50
30. Fiona Lin (Jr), Bellbrook Troy 22:34.00
31. Srinidhi Krishnamoorthy (Fr), Oakwood Jim Murray 22:41.00
32. Cat Tian-Svobodny (Sr), Oakwood Jim Murray 22:55.00
33. Alivia Peters-Fryer (Jr), Franklin Districts @ Cedarville 23:23.60
34. Clancy Robinson (Sr), Oakwood Jim Murray 23:29.00
35. Victoria Dallas (Sr), Oakwood Jim Murray 23:31.00
36. Annie Mhaskar (Fr), Oakwood Jim Murray 23:32.00
37. Maggie O'Hara (So), Oakwood Jim Murray 23:37.00
38. Adrienne Gerbic (Jr), Bellbrook Troy 23:40.00
39. Makayla Skinner (Fr), Bellbrook Milton Union 23:52.00
40. Bella Vaughn (So), Bellbrook Troy 23:56.00
41. Elizabeth Erwin (Fr), Oakwood Jim Murray 24:01.00
42. Lindsey Schumacker (Sr), Bellbrook Troy 24:02.00
43. Lorelai Wolverton (So), Bellbrook Troy 24:08.00
44. Grace McMullen (Fr), Oakwood Jim Murray 24:09.00
45. Paige Bourquin (So), Bellbrook Troy 24:24.00
46. Rya Crocker (Fr), Bellbrook Troy 24:30.00
46. Bree Fowler (Fr), Brookville Cedarville Districts 24:30.00
48. Isabella Baker (Fr), Franklin Districts @ Cedarville 24:30.10
49. Alli Schmidt (So), Eaton 24:38.40
50. Lauren Taylor (Sr), Brookville Piqua 24:51.00
51. Sophia Koewler (Jr), Brookville Piqua 25:02.00
52. Allison Mowen (Sr), Eaton 25:06.10
53. Azalea Biteau (Sr), Oakwood Fairmont 25:11.00
54. Sophia LaPietra (So), Oakwood Jim Murray 25:14.00
55. Alexis Jiovani (Fr), Bellbrook Troy 25:22.00
56. Kailey Hamilton (Sr), Bellbrook Troy 25:34.00
57. Camille Lafferty (Jr), Franklin Milton Union - Bob Schul Invitational 25:40.10
58. Corrie Griffith (Fr), Franklin Milton Union - Bob Schul Invitational 25:44.10
59. Emily Brock (Sr), Bellbrook Troy 25:48.00
60. Claire Forshee (Fr), Bellbrook Bellbrook 27:37.00
61. Ava Ullery (Fr), Brookville Eaton - SWBL 27:52.00
62. Madison Ketchen (Fr), Brookville Sidney 28:10.00
63. Nicole Woods (Fr), Bellbrook Milton Union 28:18.00
64. Monica Hodges (Jr), Bellbrook Troy 28:31.00
65. Sarah Waughtal (Jr), Franklin Centerville - SNL 29:00.70
66. Marisa Wagner (Fr), Franklin Districts @ Cedarville 29:02.40
67. Isabella Dyer (So), Bellbrook Troy 29:15.00
68. Samantha Goodwin (Jr), Bellbrook Bellbrook 30:05.00
69. Reilly Ruppert (Sr), Franklin Eaton Invitational 30:17.20
70. Emma Forshee (Jr), Bellbrook Milton Union 31:04.00
71. Rachel Raber (So), Bellbrook Troy 31:14.00

HomeTown Ticketing