Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Eaton 1:49.09
2. Oakwood 1:51.76
3. Bellbrook 1:55.65
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Luke Autrey (Fr), Monroe 37.16
2. Peter Guthrie (So), Bellbrook 2:02.84
3. Jackson Chapin (Fr), Eaton 2:05.73
4. Evan Cicora (Jr), Oakwood 2:09.66
5. William Cicora (Sr), Oakwood 2:09.91
6. Gabriel Smith (Jr), Eaton 2:11.77
7. John Campbell (Jr), Oakwood 2:15.53
8. Damien Taylor (So), Eaton 2:18.23
9. Gary Nicholson (Jr), Bellbrook 2:22.97
10. Rylan Carper (Jr), Bellbrook 2:23.46
11. Josiah Wolverton (Fr), Bellbrook 2:23.72
12. Braydon Laux (Sr), Monroe 2:39.20
13. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 2:54.87
14. Tommy Shore (Fr), Bellbrook 2:58.46
15. Zander Pittman (Jr), Bellbrook 3:09.54
16. Wesley Peters (Jr), Bellbrook 3:22.12
17. Zane Pittman (Fr), Bellbrook 3:27.92
18. Isaac Casbeer (So), Bellbrook 3:55.35
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Tristan Prizler (Jr), Oakwood 1:57.56
2. Austin Peace (Jr), Eaton 2:06.18
3. Nathan Bourquin (Sr), Bellbrook 2:30.53
4. Colin Beck (Jr), Oakwood 2:34.80
5. Rylan Carper (Jr), Bellbrook 2:35.74
6. Josiah Wolverton (Fr), Bellbrook 2:39.47
7. John Campbell (Jr), Oakwood 2:39.72
8. Isaac Kwast (Sr), Bellbrook 2:46.72
9. Ezra Bozzuto (So), Bellbrook 2:53.22
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Truman Brun (So), Oakwood 22.95
2. Nicholas Kaufman (Sr), Eaton 23.45
3. Tristan Prizler (Jr), Oakwood 23.70
4. Dawson Hall (So), Monroe 25.13
5. Colin Beck (Jr), Oakwood 25.35
6. Josh Vawter (Jr), Bellbrook 25.54
7. William Steipp (Fr), Oakwood 26.85
8. Gabriel Smith (Jr), Eaton 26.96
9. Nathan Bourquin (Sr), Bellbrook 27.25
10. Ezra Bozzuto (So), Bellbrook 27.29
11. Josiah Wolverton (Fr), Bellbrook 27.31
12. John Campbell (Jr), Oakwood 27.55
13. Aidan Foster (Fr), Eaton 28.23
14. Joshua Cicora (Jr), Oakwood 28.56
15. Mikuya Ford (Jr), Bellbrook 29.06
16. Rylan Carper (Jr), Bellbrook 29.22
17. Isaac Kwast (Sr), Bellbrook 29.24
18. Gary Nicholson (Jr), Bellbrook 29.67
19. Michael Landis (So), Monroe 29.69
20. Evan Cicora (Jr), Oakwood 29.84
21. Dixon Moore (Jr), Bellbrook 29.87
22. Brayden Moore (Jr), Bellbrook 30.34
23. Zander Pittman (Jr), Bellbrook 30.40
24. Everett Metzler (Jr), Bellbrook 30.88
25. Nathan Schoen (Fr), Oakwood 31.20
25. Jude Minton (Jr), Eaton 31.20
27. Braydon Laux (Sr), Monroe 31.67
28. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 32.64
29. George Vanderburgh (So), Oakwood 33.13
30. James Liu (So), Bellbrook 33.69
31. Tommy Shore (Fr), Bellbrook 33.81
32. Noah Kwast (So), Bellbrook 34.40
33. Drew Cozad (Jr), Bellbrook 34.78
34. Caden Fromm (Fr), Bellbrook 34.95
35. Guba Nick (Fr), Monroe 35.00
36. Luke Autrey (Fr), Monroe 35.79
37. Zane Pittman (Fr), Bellbrook 36.08
38. Wesley Peters (Jr), Bellbrook 36.79
39. Jaden Dominguez (Fr), Monroe 36.88
40. Brett Laux (Fr), Monroe 36.94
41. Isaac Casbeer (So), Bellbrook 37.95
42. Dhevin kundu (Jr), Bellbrook 38.46
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Austin Peace (Jr), Eaton 58.95
2. Jackson Chapin (Fr), Eaton 1:03.46
3. Rylan Carper (Jr), Bellbrook 1:05.85
4. Colin Beck (Jr), Oakwood 1:08.07
5. John Campbell (Jr), Oakwood 1:11.52
6. Isaac Kwast (Sr), Bellbrook 1:13.56
7. Brayden Moore (Jr), Bellbrook 1:18.54
8. Aidan Foster (Fr), Eaton 1:26.78
9. Ezra Bozzuto (So), Bellbrook 1:26.83
10. Noah Kwast (So), Bellbrook 1:37.62
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Truman Brun (So), Oakwood 50.56
2. Tristan Prizler (Jr), Oakwood 51.26
3. Nicholas Kaufman (Sr), Eaton 52.08
4. Nathan Pennington (Sr), Oakwood 53.00
5. Gabriel Smith (Jr), Eaton 56.89
6. Colin Beck (Jr), Oakwood 57.98
7. Josh Vawter (Jr), Bellbrook 58.09
8. John Campbell (Jr), Oakwood 1:00.02
9. Nathan Bourquin (Sr), Bellbrook 1:00.88
10. Dawson Hall (So), Monroe 1:00.92
11. Aidan Foster (Fr), Eaton 1:01.59
12. Joshua Cicora (Jr), Oakwood 1:02.00
13. William Steipp (Fr), Oakwood 1:02.15
14. Josiah Wolverton (Fr), Bellbrook 1:02.44
15. Rylan Carper (Jr), Bellbrook 1:03.57
16. Gary Nicholson (Jr), Bellbrook 1:03.66
17. Mikuya Ford (Jr), Bellbrook 1:06.46
18. Isaac Kwast (Sr), Bellbrook 1:06.70
19. Dixon Moore (Jr), Bellbrook 1:07.75
20. Michael Landis (So), Monroe 1:08.60
21. Jude Minton (Jr), Eaton 1:09.19
22. Braydon Laux (Sr), Monroe 1:09.40
23. Nathan Schoen (Fr), Oakwood 1:10.94
24. Zander Pittman (Jr), Bellbrook 1:12.22
25. Noah Kwast (So), Bellbrook 1:14.22
26. James Liu (So), Bellbrook 1:16.47
27. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 1:16.75
28. Tommy Shore (Fr), Bellbrook 1:18.81
29. George Vanderburgh (So), Oakwood 1:18.95
30. Everett Metzler (Jr), Bellbrook 1:19.02
31. Drew Cozad (Jr), Bellbrook 1:20.94
32. Guba Nick (Fr), Monroe 1:21.98
33. Luke Autrey (Fr), Monroe 1:25.44
34. Brett Laux (Fr), Monroe 1:25.87
35. Caden Fromm (Fr), Bellbrook 1:27.25
36. Zane Pittman (Fr), Bellbrook 1:28.35
37. Dhevin kundu (Jr), Bellbrook 1:30.20
38. Jaden Dominguez (Fr), Monroe 1:30.47
39. Isaac Casbeer (So), Bellbrook 1:30.66
40. Wesley Peters (Jr), Bellbrook 1:33.74
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Nathan Bourquin (Sr), Bellbrook 5:46.56
2. Jackson Chapin (Fr), Eaton 5:46.57
3. Peter Guthrie (So), Bellbrook 5:49.72
4. William Cicora (Sr), Oakwood 5:53.89
5. Gabriel Smith (Jr), Eaton 6:06.37
6. Damien Taylor (So), Eaton 6:17.31
7. Evan Cicora (Jr), Oakwood 6:22.85
8. Joshua Cicora (Jr), Oakwood 6:42.75
9. Braydon Laux (Sr), Monroe 7:17.18
10. Drew Cozad (Jr), Bellbrook 7:39.44
11. Noah Kwast (So), Bellbrook 8:05.17
12. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 8:19.43
13. Brett Laux (Fr), Monroe 8:33.24
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Eaton 1:37.47
2. Oakwood 1:38.71
3. Bellbrook 1:43.44
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Truman Brun (So), Oakwood 53.53
2. Nicholas Kaufman (Sr), Eaton 1:05.20
3. John Campbell (Jr), Oakwood 1:06.73
4. Nathan Bourquin (Sr), Bellbrook 1:08.13
5. Dawson Hall (So), Monroe 1:09.38
6. Colin Beck (Jr), Oakwood 1:09.98
7. Joshua Cicora (Jr), Oakwood 1:10.39
8. Evan Cicora (Jr), Oakwood 1:11.36
9. Aidan Foster (Fr), Eaton 1:14.72
10. William Steipp (Fr), Oakwood 1:17.03
11. Jude Minton (Jr), Eaton 1:22.65
12. Noah Kwast (So), Bellbrook 1:26.09
13. Mikuya Ford (Jr), Bellbrook 1:27.79
14. Dixon Moore (Jr), Bellbrook 1:28.28
15. Drew Cozad (Jr), Bellbrook 1:28.65
16. James Liu (So), Bellbrook 1:34.84
17. Zander Pittman (Jr), Bellbrook 1:39.40
18. Brett Laux (Fr), Monroe 1:42.39
19. Guba Nick (Fr), Monroe 1:44.14
20. Everett Metzler (Jr), Bellbrook 1:44.66
21. Caden Fromm (Fr), Bellbrook 1:45.01
22. Dhevin kundu (Jr), Bellbrook 1:46.68
23. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 1:47.55
24. Jaden Dominguez (Fr), Monroe 2:15.51
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Austin Peace (Jr), Eaton 1:02.78
2. Peter Guthrie (So), Bellbrook 1:05.03
3. Nathan Pennington (Sr), Oakwood 1:06.72
4. Gabriel Smith (Jr), Eaton 1:11.67
5. Brayden Moore (Jr), Bellbrook 1:15.76
6. Isaac Kwast (Sr), Bellbrook 1:23.62
7. William Steipp (Fr), Oakwood 1:23.75
8. Mikuya Ford (Jr), Bellbrook 1:32.84
9. Zane Pittman (Fr), Bellbrook 1:38.00
10. Jude Minton (Jr), Eaton 1:41.19
11. Guba Nick (Fr), Monroe 1:43.60
12. Caden Fromm (Fr), Bellbrook 1:45.55
13. Isaac Casbeer (So), Bellbrook 1:48.90
14. Luke Autrey (Fr), Monroe 1:50.98
15. Gabe Woods (Fr), Bellbrook 1:51.54
16. Michael Landis (So), Monroe 1:56.78
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Oakwood 3:39.13
2. Eaton 3:43.68
3. Bellbrook 4:06.62

HomeTown Ticketing