Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Corinne Fleck (Jr), Bellbrook 12.94
2. Peyton Queen (Jr), Dixie 13.30
3. Amyah Thacker (Jr), Eaton 13.31
4. Grace Hinton (Fr), Brookville 13.61
5. Kylie Bunker (Jr), Bellbrook 13.64
6. Monica Hodges (So), Bellbrook 13.94
7. Lexi Lewis (Sr), Franklin 14.03
8. Emma Kosins (Fr), Bellbrook 14.04
8. Erin Allen (Sr), Bellbrook 14.04
10. Reghan Hall (So), Franklin 14.12
11. Leah Neff (So), Brookville 14.51
12. Evelyn Jones (Fr), Franklin 14.72
13. Lily Bang (Fr), Brookville 14.78
14. Hayla Gadd (Jr), Franklin 14.89
15. Brianna Ashley (So), Dixie 15.04
16. Hayley Canter (Sr), Franklin 15.25
17. Katy Trevino (Sr), Franklin 15.32
18. Lindsey Deaton (Sr), Dixie 16.74
19. Brook Herres (So), Bellbrook 17.05
20. Brooke Oliver (So), Franklin 17.16
21. Shelby Tuvell (Sr), Dixie 17.31
22. Hayley Wyatt (Jr), Brookville 19.70
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Amyah Thacker (Jr), Eaton 27.03
2. Corinne Fleck (Jr), Bellbrook 27.61
3. Peyton Queen (Jr), Dixie 27.77
4. Kylie Bunker (Jr), Bellbrook 27.99
5. Grace Hinton (Fr), Brookville 28.03
6. Naika Nagy (Sr), Bellbrook 28.74
7. Monica Hodges (So), Bellbrook 29.04
8. Jamie Levine (Sr), Bellbrook 29.24
9. Leah Neff (So), Brookville 29.39
10. Erin Allen (Sr), Bellbrook 29.54
11. Katy Trevino (Sr), Franklin 29.82
12. Lexi Lewis (Sr), Franklin 29.88
13. Emma Kosins (Fr), Bellbrook 30.34
14. Lily Bang (Fr), Brookville 30.49
15. Isabel Scurlock (So), Dixie 30.80
16. Evelyn Jones (Fr), Franklin 31.60
17. Brooklynn Alcorn (So), Franklin 32.40
18. Sophia Koewler (So), Brookville 32.50
19. Reilly Ruppert (Jr), Franklin 32.56
20. Julia Cavey (So), Brookville 32.60
21. Brianna Ashley (So), Dixie 33.04
22. Caty Ohara (Fr), Franklin 33.31
23. Emmalee Benson (Sr), Bellbrook 34.04
24. Lindsey Deaton (Sr), Dixie 36.24
25. Shelby Tuvell (Sr), Dixie 38.37
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Lauren Guiley (So), Eaton 1:00.72
2. Grace Hinton (Fr), Brookville 1:02.42
3. Marlee Ross (Jr), Brookville 1:03.44
4. Emma Kosins (Fr), Bellbrook 1:04.34
5. Jamie Levine (Sr), Bellbrook 1:06.04
6. Mallory Gedeon (Jr), Bellbrook 1:06.44
7. Grace Adams (Sr), Brookville 1:07.18
8. Leah Neff (So), Brookville 1:07.21
9. Katy Trevino (Sr), Franklin 1:11.17
10. Kori Moore (Jr), Brookville 1:12.68
11. Julia Cavey (So), Brookville 1:12.69
12. Lily Bang (Fr), Brookville 1:12.89
13. Sophia Koewler (So), Brookville 1:13.14
14. Ellen Khong (Fr), Bellbrook 1:13.20
15. Nicole Cooper (So), Franklin 1:13.84
16. Charleigh Crawford (Fr), Dixie 1:14.41
17. Emma Madden (Jr), Franklin 1:15.24
18. Caty Ohara (Fr), Franklin 1:17.84
19. Tania Grajeda (Sr), Bellbrook 1:18.39
20. Kenna Craycraft (Fr), Franklin 1:18.98
21. Brianna Ashley (So), Dixie 1:20.24
22. Sarah Hickey (So), Dixie 1:22.52
23. Lindsey Deaton (Sr), Dixie 1:25.08
24. Hayley Canter (Sr), Franklin 1:27.21
25. Reilly Ruppert (Jr), Franklin 1:30.52
26. Shelby Tuvell (Sr), Dixie 1:30.88
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Lauren Guiley (So), Eaton 2:22.32
2. Marlee Ross (Jr), Brookville 2:27.51
3. Kensington Black (Fr), Franklin 2:36.16
4. Hailey Hoops (Sr), Brookville 2:40.80
5. Mallory Gedeon (Jr), Bellbrook 2:42.86
6. Fiona Lin (So), Bellbrook 2:45.90
7. Kori Moore (Jr), Brookville 2:47.00
8. Grace Adams (Sr), Brookville 2:49.00
9. Madison Bretland (So), Bellbrook 2:49.80
10. Emily Pelfrey (Sr), Bellbrook 2:52.90
11. Ellen Khong (Fr), Bellbrook 2:53.50
12. Patricia Grimm (Fr), Dixie 2:58.31
13. Julia Cavey (So), Brookville 2:59.00
14. Arebella Lloyd (Jr), Franklin 3:00.19
15. Sophia Koewler (So), Brookville 3:01.00
16. Emma Madden (Jr), Franklin 3:03.00
17. Zareta Porter (Sr), Dixie 3:05.50
18. Sarah Hickey (So), Dixie 3:05.90
19. Lorelai Wolverton (Fr), Bellbrook 3:12.50
20. Shelby Lucas (Fr), Franklin 3:20.07
21. Alexis Taulbee (Fr), Franklin 3:22.30
22. Madison Milligan (Sr), Franklin 3:25.37
23. Tania Grajeda (Sr), Bellbrook 3:25.60
24. Isabella Knipper (Jr), Franklin 3:28.16
25. Maddie Barger (Fr), Dixie 3:38.17
26. Isabella Dyer (Fr), Bellbrook 4:02.20
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Lauren Guiley (So), Eaton 5:22.60
2. Kensington Black (Fr), Franklin 5:25.16
3. Hailey Hoops (Sr), Brookville 5:46.03
4. Marlee Ross (Jr), Brookville 5:49.58
5. Averie Faulkner (Sr), Bellbrook 5:50.89
6. Kori Moore (Jr), Brookville 6:06.09
7. Emily Pelfrey (Sr), Bellbrook 6:07.20
8. Hannah Hoops (So), Brookville 6:10.00
9. Fiona Lin (So), Bellbrook 6:26.10
10. Madison Bretland (So), Bellbrook 6:27.60
11. Arebella Lloyd (Jr), Franklin 6:41.47
12. Ellen Khong (Fr), Bellbrook 6:42.10
13. Zareta Porter (Sr), Dixie 7:03.61
14. Madison Milligan (Sr), Franklin 7:05.34
15. Lorelai Wolverton (Fr), Bellbrook 7:12.50
16. Patricia Grimm (Fr), Dixie 7:16.84
17. Tania Grajeda (Sr), Bellbrook 7:46.60
18. Aliva Peters-Fryer (So), Franklin 7:50.01
19. Isabella Dyer (Fr), Bellbrook 9:32.90
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Kensington Black (Fr), Franklin 11:35.30
2. Averie Faulkner (Sr), Bellbrook 12:21.51
3. Hannah Hoops (So), Brookville 12:23.00
4. Hailey Hoops (Sr), Brookville 12:24.00
5. Emily Pelfrey (Sr), Bellbrook 12:54.78
6. Stephanie Gibson (So), Eaton 13:06.23
7. Kori Moore (Jr), Brookville 13:26.00
8. Arebella Lloyd (Jr), Franklin 14:21.22
9. Zareta Porter (Sr), Dixie 16:07.40
10. Aliva Peters-Fryer (So), Franklin 16:09.80
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Rita Carey (Fr), Brookville 16.48
2. Kylee Kidwell (Sr), Eaton 17.52
3. Cayman Gentry (So), Dixie 18.24
4. Emily Crane (So), Bellbrook 18.34
5. Mamie King (Fr), Dixie 18.64
6. Reghan Hall (So), Franklin 18.81
7. Leah Neff (So), Brookville 18.90
8. Lexi Lewis (Sr), Franklin 19.15
9. Riley Leis (Fr), Dixie 19.54
10. Isabel Scurlock (So), Dixie 19.74
11. Emmalee Benson (Sr), Bellbrook 20.14
12. Natalie Reed (Fr), Dixie 21.64
13. Julia Cavey (So), Brookville 24.78
14. Sarah Waughtal (So), Franklin 25.25
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Rita Carey (Fr), Brookville 47.73
2. Kylee Kidwell (Sr), Eaton 51.47
3. Leah Neff (So), Brookville 52.35
4. Cayman Gentry (So), Dixie 53.52
5. Riley Leis (Fr), Dixie 54.14
6. Emily Crane (So), Bellbrook 54.33
7. Mamie King (Fr), Dixie 56.74
8. Emmalee Benson (Sr), Bellbrook 57.74
9. Evelyn Jones (Fr), Franklin 1:00.26
10. Mariah Koss (So), Franklin 1:02.32
11. Natalie Reed (Fr), Dixie 1:03.17
12. Sarah Waughtal (So), Franklin 1:05.20
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Bellbrook 52.94
2. Eaton 53.69
3. Dixie 55.99
4. Brookville 57.28
5. Franklin 57.34
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Bellbrook 1:51.20
2. Eaton 1:53.52
3. Brookville 1:56.96
4. Dixie 2:01.30
5. Franklin 2:02.67
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Brookville 4:17.62
2. Eaton 4:18.25
3. Bellbrook 4:32.10
4. Dixie 4:47.70
5. Franklin 5:01.16
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Eaton 10:23.49
2. Bellbrook 11:05.05
3. Franklin 11:26.38
4. Brookville 11:27.00
5. Dixie 12:25.45
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Sierra Brinson (Fr), Dixie 34'10.25"
2. Cassidy Stacy (Sr), Brookville 32'00.50"
3. Mallory Deaton (Sr), Eaton 31'02.00"
4. Hayley Bullock (So), Bellbrook 27'07.00"
5. Bethany Good (Jr), Brookville 26'10.00"
6. Jade Long (Jr), Dixie 23'09.50"
7. Katie Boomershine (Jr), Dixie 23'05.50"
8. Natasha Harbaugh (So), Dixie 23'05.00"
9. Tori Dreischarf (Fr), Bellbrook 23'04.00"
10. Acey Faulkner (So), Bellbrook 23'03.50"
11. Lilly Knisley (Jr), Bellbrook 21'08.00"
12. Emma Kirchhofer (Sr), Dixie 21'01.00"
13. Brook Herres (So), Bellbrook 21'00.50"
14. Camille Lafferty (So), Franklin 20'08.00"
15. Alyssa Burton (Sr), Franklin 20'05.00"
15. Ashlyn Buerk (Fr), Brookville 20'05.00"
17. Hannah Bailey (Sr), Dixie 20'03.50"
18. Lily Hunter (Fr), Franklin 18'11.50"
19. Zoya Besser (Jr), Bellbrook 18'07.50"
20. Cheila Tolle (Fr), Brookville 17'10.00"
21. Brooke Wyatt (Fr), Brookville 17'09.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Mallory Deaton (Sr), Eaton 125'02.00"
2. Sierra Brinson (Fr), Dixie 107'08.00"
3. Sophia Aldridge (Fr), Franklin 100'01.00"
4. Natasha Harbaugh (So), Dixie 85'05.00"
5. Jade Long (Jr), Dixie 78'10.00"
6. Acey Faulkner (So), Bellbrook 64'05.00"
7. Katie Boomershine (Jr), Dixie 64'04.00"
8. Tori Dreischarf (Fr), Bellbrook 63'11.00"
9. Bethany Good (Jr), Brookville 63'05.00"
10. Ashlyn Buerk (Fr), Brookville 62'02.00"
11. Camille Lafferty (So), Franklin 61'09.50"
12. Emma Kirchhofer (Sr), Dixie 61'02.00"
13. Zoya Besser (Jr), Bellbrook 59'07.00"
14. Hayley Bullock (So), Bellbrook 59'02.00"
15. Hannah Bailey (Sr), Dixie 57'08.00"
16. Brook Herres (So), Bellbrook 56'09.00"
17. Lilly Knisley (Jr), Bellbrook 49'05.00"
18. Brooke Wyatt (Fr), Brookville 46'11.00"
19. Cheila Tolle (Fr), Brookville 39'11.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Peyton Queen (Jr), Dixie 15'08.50"
2. Mallory Gedeon (Jr), Bellbrook 15'03.00"
2. Emily Crane (So), Bellbrook 15'03.00"
4. Lorelai Wolverton (Fr), Bellbrook 14'07.00"
5. Bella Hurd (Sr), Eaton 14'01.00"
6. Nicole Cooper (So), Franklin 13'06.25"
7. Hayla Gadd (Jr), Franklin 13'02.50"
8. Sarah Hickey (So), Dixie 13'01.00"
9. Reghan Hall (So), Franklin 11'08.50"
10. Julia Cavey (So), Brookville 11'06.50"
11. Isabel Scurlock (So), Dixie 10'11.00"
12. Shelby Tuvell (Sr), Dixie 9'06.00"
13. Zoya Besser (Jr), Bellbrook 8'11.75"
14. Hayley Wyatt (Jr), Brookville 7'08.50"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Cari Metz (Sr), Eaton 5'04.00"
2. Monica Hodges (So), Bellbrook 5'00.00"
2. Naika Nagy (Sr), Bellbrook 5'00.00"
4. Charleigh Crawford (Fr), Dixie 4'06.00"
5. Cortlynn Johnson (Jr), Dixie 4'04.00"
5. Lorelai Wolverton (Fr), Bellbrook 4'04.00"
7. Hayla Gadd (Jr), Franklin 4'02.00"
8. Zareta Porter (Sr), Dixie 4'00.00"
8. Hayley Wyatt (Jr), Brookville 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Cate Lensch (So), Bellbrook 9'07.00"
2. Camille Lafferty (So), Franklin 8'06.00"
3. Maddie Haynes (Jr), Eaton 8'00.00"
3. Mariah Koss (So), Franklin 8'00.00"
3. Kirsten Thomas (So), Bellbrook 8'00.00"
6. Cayman Gentry (So), Dixie 7'00.00"
6. Emmalee Benson (Sr), Bellbrook 7'00.00"
6. Caty Ohara (Fr), Franklin 7'00.00"
9. Mamie King (Fr), Dixie 6'00.00"
9. Lily Hunter (Fr), Franklin 6'00.00"

HomeTown Ticketing