Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Chris Bond (So), Franklin Districts @ Cedarville 16:30.00
2. Sean Michael (Jr), Oakwood Jim Murray 16:47.00
3. Charlie Kash (So), Oakwood Jim Murray 16:51.00
4. Jacob Sayer (So), Oakwood Jim Murray 17:00.00
5. Kolby Hamilton (Jr), Eaton 17:02.60
6. Mikuya Ford (So), Bellbrook Milton Union 17:07.00
7. Becker Kash (Sr), Oakwood Jim Murray 17:12.00
8. Connor Green (Fr), Franklin Milton Union - Bob Schul Invitational 17:20.00
9. Zachary Shore (So), Bellbrook Milton Union 17:23.70
10. James Baker (Jr), Eaton 17:34.30
11. Tyler Bond (Jr), Franklin Brookville Invitational 17:40.50
12. Rohan Haack (So), Oakwood Jim Murray 17:44.00
13. Carter Black (So), Franklin Districts @ Cedarville 17:49.60
14. Patrick Jackson (Jr), Oakwood Jim Murray 17:57.00
15. CJ Bronner (Jr), Brookville Piqua 18:02.00
16. Isaac Lefeld (Sr), Bellbrook Milton Union 18:18.80
17. Karson Ebbing (Jr), Brookville Cedarville Districts 18:24.00
17. Nico Fera (Fr), Oakwood Jim Murray 18:24.00
19. Hudson Black (Sr), Franklin Valley View 18:25.80
20. Bradley Gifford (So), Eaton 18:28.50
21. Matthew Walton (Fr), Oakwood Jim Murray 18:31.00
22. Tanner Davis (Fr), Eaton 18:31.90
23. Brian Chen (Sr), Brookville Cedarville Districts 18:42.00
24. Lucas Tipton (Fr), Brookville Cedarville Districts 18:42.10
25. Austin Hitte (So), Franklin Districts @ Cedarville 18:44.20
26. Elliot Winkler (Sr), Bellbrook Bellbrook 18:47.10
27. Anthony Jiovani (Sr), Bellbrook Bellbrook 18:50.20
28. Jett Williams (Jr), Oakwood Jim Murray 18:52.00
29. Eli Ward (So), Brookville Cedarville Districts 18:53.00
30. Nick Laycox (So), Eaton 18:54.71
31. Kellen Hart (Fr), Oakwood Jim Murray 18:55.00
32. Cooper Cole (Jr), Franklin Districts @ Cedarville 19:07.10
33. Liam Acevedo (So), Franklin Valley View 19:07.20
34. Nick Eliopulos (So), Oakwood Fairmont 19:13.00
35. Kyle Bland (Jr), Brookville Cedarville Districts 19:18.00
36. Zachary Lopez (Sr), Bellbrook Bellbrook 19:18.30
37. Seth Gedeon (So), Bellbrook Milton Union 19:20.80
38. Rollin Brandeberry (Jr), Brookville Brookville 19:23.00
39. Brandon Waggoner (Jr), Brookville Eaton - SWBL 19:26.00
40. Jude Schauer (Jr), Oakwood Jim Murray 19:27.00
41. Rowan Deardurff (So), Brookville Brookville 19:29.00
42. Aiden Clark (So), Oakwood Fairmont 19:32.00
43. Robert Einhorn (Fr), Oakwood Fairmont 19:35.00
44. Jaxon Roth (Jr), Eaton 19:36.90
45. Sott Benson (Jr), Bellbrook Milton Union 19:37.70
46. Isak Autrey (Fr), Oakwood Fairmont 19:39.00
47. Connor Spriggs (Fr), Bellbrook Milton Union 19:43.70
48. Josh Cooper (Jr), Brookville Eaton - SWBL 19:44.00
49. Henry Almoney (Fr), Oakwood Fairmont 19:51.00
50. Coy Hyre (Fr), Brookville Piqua 19:56.00
51. Colton Warren (Sr), Bellbrook Bellbrook 19:57.40
52. Luke Smallwood (Sr), Bellbrook Bellbrook 19:57.90
53. Garrett Becker (So), Bellbrook Bellbrook 19:58.00
54. Garret Meador (So), Oakwood Fairmont 20:01.00
55. Liam McCarty (Jr), Oakwood Jim Murray 20:03.00
56. Josh Sahlbom (Jr), Bellbrook Milton Union 20:08.40
57. Alex Kidwell (So), Brookville Eaton - SWBL 20:12.00
58. Chase Puskas (Fr), Brookville Piqua 20:18.00
58. Tristan Williams (Fr), Oakwood Bob Schull 20:18.00
60. Luke Albery (Sr), Bellbrook Milton Union 20:18.40
60. Zachary Hansen (Fr), Bellbrook Milton Union 20:18.40
62. Sam Dallas (So), Oakwood Jim Murray 20:22.00
63. Jackson Bench (So), Brookville Piqua 20:24.00
63. Braden Chambers (So), Brookville Piqua 20:24.00
65. Joseph Gerbic (Jr), Bellbrook Bellbrook 20:26.90
66. Dylan Meyers (Fr), Brookville Piqua 20:27.00
67. Robert Bickel (Sr), Brookville Piqua 20:31.00
67. Tyler Ketchen (Jr), Brookville Piqua 20:31.00
69. Jacob Razics (Sr), Bellbrook Milton Union 20:36.10
70. Walter Cain (So), Bellbrook Milton Union 20:37.40
71. Nathan Rieder (Sr), Brookville Piqua 20:41.00
72. James Booth (So), Brookville Piqua 20:43.00
72. Carson Gains (So), Bellbrook Bellbrook 20:43.00
74. Hayden Fisher (Fr), Bellbrook Bellbrook 20:53.80
75. Tyler Morgan (Sr), Bellbrook Bellbrook 20:58.20
76. Charles Kochensparger (So), Eaton 21:08.90
77. John Lefeld (So), Bellbrook Milton Union 21:13.30
78. Dominic Isaacs (Sr), Eaton 21:32.50
79. Olin Eppers (Fr), Bellbrook Milton Union 21:32.80
80. Jacob Messerschmidt (Fr), Bellbrook Milton Union 21:47.70
81. Ayden Volmer (Sr), Bellbrook Bellbrook 21:53.60
82. Lucas Byrne (So), Brookville Piqua 22:14.00
83. Alexander Pittman (So), Bellbrook Bellbrook 22:28.20
84. Jacob Balcom (Fr), Brookville Eaton - SWBL 22:56.00
85. Trey Newsome (So), Franklin Centerville - SNL 22:59.60
86. AJ Rieder (So), Brookville Sidney 23:03.00
87. Kevin Pray (Sr), Bellbrook Bellbrook 23:11.50
88. Matthew Jenkins (Sr), Bellbrook Bellbrook 23:16.50
89. Nathan Waggoner (Fr), Brookville Piqua 23:41.00
90. Eli Alanis (Fr), Franklin Centerville - SNL 23:58.80
91. Harrison Panstingel (So), Bellbrook Bellbrook 24:15.60
92. Xavier Ferris (Fr), Brookville Eaton - SWBL 24:29.00
93. Reid Forshee (So), Bellbrook Milton Union 24:51.80
94. Harrison Shupe (Sr), Bellbrook Bellbrook 25:29.30
95. Dylan Plemen (Jr), Bellbrook Bellbrook 25:43.00
96. Dhevin Kundu (So), Bellbrook Milton Union 26:00.80
97. Joshua Vawter (So), Bellbrook Bellbrook 26:59.40
98. Justin Paul (So), Bellbrook Milton Union 27:34.20
99. Drew Cozad (So), Bellbrook Milton Union 27:53.30
100. Donovan Holweger (Jr), Franklin Franklin Invitational 29:25.00

HomeTown Ticketing