Girls Swimming - Meet

Season:
Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Oakwood 165.0  
2. Waynesville 114.0  
3. Bellbrook 98.0  
4. Brookville 62.0  
5. Eaton 60.0  
6. Franklin 18.0  
7. Valley View 16.0  
8. Monroe 15.0  
9. Dixie 2.0  
9. Carlisle 2.0  

200 Yard Medley Relay
  SCHOOL TIME  
1. Waynesville 1:57.35  
2. Oakwood 1:57.64  
3. Bellbrook 2:05.77  
4. Eaton 2:08.15  
5. Brookville 2:08.74  
6. Valley View 2:21.82  
7. Monroe 2:25.03  
8. Dixie 2:39.90  
200 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Audrey Conley Waynesville 1:54.45
2. Emma Swabb Brookville 1:57.25
3. Sam Auditore Oakwood 1:58.03
4. Amira Faulkner Bellbrook 2:11.28
5. Avarie Faulkner Bellbrook 2:11.75
6. Abby Kern Oakwood 2:12.81
7. Olivia Miller Oakwood 2:14.15
8. Lindsey Worthington Waynesville 2:18.89
200 Yard I. M.
  NAME SCHOOL TIME
1. Devyn Olson Waynesville 2:14.89
2. Sophia McCarty Oakwood 2:20.41
3. Paige Reymann Oakwood 2:28.25
4. Bekah Honaker Eaton 2:28.85
5. Nitika Arora Bellbrook 2:30.81
6. Emmalee Benson Bellbrook 2:34.09
7. Mary Guillen Brookville 2:36.90
8. Elaina Maynard Eaton 2:49.51
50 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Mary Kidwell Oakwood :26.83
2. Cloe Caldwell Bellbrook :27.09
3. Lindsey Worthington Waynesville :27.39
4. Ellie Lenser Brookville :27.51
5. Maddie Haynes Eaton :28.22
6. Jersey Barger Franklin :28.95
7. Jade Edwards Bellbrook :29.35
8. Megan Handlew Waynesville :29.37
1 Meter Diving
  NAME SCHOOL SCORE
1. Tallis All Oakwood 227.50
2. Megan Solomon Bellbrook 197.30
3. Ana De Felice Oakwood 170.70
4. Emily McNamara Bellbrook 169.60
5. Tiller Robinson Oakwood 150.50
6. Michaela Kendig Oakwood 120.05
100 Yard Butterfly
  NAME SCHOOL TIME
1. Devyn Olson Waynesville 1:00.44
2. Olivia Miller Oakwood 1:06.38
3. Emma Lindsay Oakwood 1:07.94
4. Mary Guillen Brookville 1:08.01
5. Nitika Arora Bellbrook 1:09.15
6. Shannon Reuber Bellbrook 1:12.36
7. Lucy Krumholtz Waynesville 1:21.22
8. Kate Handle Waynesville 1:24.42
100 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Kate Swedlund Oakwood :58.64
2. Anicca Sivsov Waynesville :59.21
3. Mary Kidwell Oakwood :59.71
4. Maddie Haynes Eaton 1:03.90
5. Ellie Lenser Brookville 1:04.40
6. Anika Arora Bellbrook 1:04.50
7. Anna Parry Waynesville 1:06.09
8. Jersey Barger Franklin 1:06.41
500 Yard Freestyle
  NAME SCHOOL TIME
1. Audrey Conley Waynesville 5:08.38
2. Sam Auditore Oakwood 5:17.57
3. Avarie Faulkner Bellbrook 5:50.79
4. Amira Faulkner Bellbrook 5:51.51
5. Paige Reymann Oakwood 5:59.55
6. Brooke Beck Monroe 6:35.19
7. Alina Fore Eaton 6:49.41
8. Maddie Darr Eaton 6:50.59
200 Yard Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Oakwood 1:50.47  
2. Brookville 1:52.00  
3. Eaton 1:52.78  
4. Waynesville 1:54.40  
5. Bellbrook 1:54.59  
6. Monroe 2:02.07  
7. Franklin 2:04.58  
8. Valley View 2:04.75  
100 Yard Backstroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Emma Swabb Brookville 1:01.85
2. Bekah Honaker Eaton 1:05.68
3. Anicca Sivsov Waynesville 1:07.06
4. Abby Kern Oakwood 1:09.00
5. Emma Lindsay Oakwood 1:09.13
6. Cloe Caldwell Bellbrook 1:10.50
7. Emmalee Benson Bellbrook 1:10.97
8. Teagan Cassidy Waynesville 1:17.70
100 Yard Breaststroke
  NAME SCHOOL TIME
1. Sophia McCarty Oakwood 1:08.53
2. Kate Swedlund Oakwood 1:15.07
3. Cari Metz Eaton 1:20.07
4. Hannah Krumholtz Waynesville 1:21.61
5. Amanda Fenton Valley View 1:22.08
6. Shannon Reuber Bellbrook 1:23.66
7. Aubrianna Jones Monroe 1:25.07
8. Maddie Baker Eaton 1:26.83
400 Yard Freestyle Relay
  SCHOOL TIME  
1. Waynesville 3:53.12  
2. Oakwood 3:53.58  
3. Bellbrook 4:05.21  
4. Franklin 4:43.38  
5. Brookville 4:48.05  
6. Eaton 4:49.79  
7. Valley View 5:15.18  
8. Carlisle 5:45.83  
 
Dry Patrol WG Grinders