Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Ross 1:36.50
2. Oakwood 1:41.38
3. Bellbrook 1:41.67
4. Brookville 2:00.25
5. Edgewood 2:04.74
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Cooper Burt (Jr), Ross 1:44.12
2. Connor Bennett (Jr), Ross 1:46.11
3. Luke Mignery (So), Ross 1:50.88
4. Peter Guthrie (Jr), Bellbrook 1:55.85
5. Kurt Browning (Sr), Edgewood 1:58.21
6. Conner Norton (Sr), Ross 2:01.05
7. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 2:06.54
8. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 2:08.00
9. Evan Cicora (Sr), Oakwood 2:09.49
10. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 2:09.95
11. Nick Cecere (So), Ross 2:11.60
12. Aidan Evans (So), Bellbrook 2:13.94
13. Yury Bair (Jr), Edgewood 2:16.59
14. Logan Gutzwiller (So), Ross 2:18.30
15. Nathan Green (Jr), Ross 2:19.47
16. Josh Vawter (Sr), Bellbrook 2:21.32
17. John Campbell (Sr), Oakwood 2:22.93
18. Luke Henley (So), Bellbrook 2:24.20
19. Caleb Wilder (Sr), Brookville 2:26.60
20. Dylan Meyers (Jr), Brookville 2:29.58
21. Tommy Shore (So), Bellbrook 2:31.22
22. Lucas Haag (Sr), Edgewood 2:31.50
23. Jackson Bench (Sr), Brookville 2:31.59
24. Carson Umbstead (So), Edgewood 2:32.75
25. Chase Kenney (Sr), Edgewood 2:33.10
26. Mikuya Ford (Sr), Bellbrook 2:33.63
27. Caden Fromm (So), Bellbrook 2:33.95
28. Hunter Gisewite (So), Brookville 2:34.17
29. Landon Smith (Fr), Ross 2:34.18
30. Logan Shroyer (Fr), Ross 2:34.97
31. Gabe Woods (So), Bellbrook 2:37.60
32. Aiden Bland (So), Edgewood 2:38.42
33. Scott Young (Jr), Brookville 2:39.61
34. Austin Taylor (Sr), Brookville 2:42.92
35. Finn Sullivan (Fr), Oakwood 2:43.77
36. Caleb Middleton (Sr), Edgewood 2:43.95
37. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 2:45.10
38. Everett Metzler (Sr), Bellbrook 2:46.12
39. Dixon Moore (Sr), Bellbrook 2:47.76
40. James Liu (Jr), Bellbrook 2:49.63
41. Isaiah Early (Sr), Brookville 2:49.69
42. Zach Shore (Sr), Bellbrook 2:51.22
43. Braedyn Flynn (So), Ross 2:52.51
44. Noah Kwast (Jr), Bellbrook 2:59.13
45. Rob Bower (Fr), Bellbrook 3:01.31
46. Wesley Peters (Sr), Bellbrook 3:02.32
47. Han Ye (Sr), Bellbrook 3:05.92
48. Zane Pittman (So), Bellbrook 3:12.42
49. Kristofer Karlsson (So), Brookville 3:19.21
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Connor Bennett (Jr), Ross 1:54.59
2. Tristan Prizler (Sr), Oakwood 1:57.14
3. Cooper Burt (Jr), Ross 1:59.78
4. Elliot Simon (Fr), Oakwood 2:06.30
5. Conner Norton (Sr), Ross 2:12.29
6. Peter Guthrie (Jr), Bellbrook 2:14.54
7. Aidan Evans (So), Bellbrook 2:17.21
8. Rylan Carper (Sr), Bellbrook 2:17.61
9. Grant Zhou (Fr), Oakwood 2:20.53
10. Yury Bair (Jr), Edgewood 2:26.08
11. Kurt Browning (Sr), Edgewood 2:26.31
12. Colin Beck (Sr), Oakwood 2:30.61
13. Logan Gutzwiller (So), Ross 2:32.89
14. Derrick Rack (Sr), Ross 2:37.19
15. Nathan Green (Jr), Ross 2:40.20
16. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 2:42.99
17. Lucas Haag (Sr), Edgewood 2:47.27
18. Brayden Moore (Sr), Bellbrook 2:49.12
19. Hunter Gisewite (So), Brookville 2:51.41
20. Mikuya Ford (Sr), Bellbrook 2:56.44
21. Austin Taylor (Sr), Brookville 2:56.96
22. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 2:57.93
23. Everett Metzler (Sr), Bellbrook 2:59.01
24. Eli Kauffman (Jr), Ross 3:00.58
25. Eric Gettler (So), Ross 3:00.73
26. Scott Young (Jr), Brookville 3:02.49
27. Isaiah Early (Sr), Brookville 3:05.64
28. Drew Cozad (Sr), Bellbrook 3:06.96
29. Logan Shroyer (Fr), Ross 3:14.46
30. Landon Smith (Fr), Ross 3:14.63
31. Caleb Wilder (Sr), Brookville 3:27.04
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Peter Guthrie (Jr), Bellbrook 21.45
2. Truman Brun (Jr), Oakwood 21.65
3. Luke Mignery (So), Ross 22.02
4. Cooper Burt (Jr), Ross 22.22
5. Conner Norton (Sr), Ross 22.29
6. Connor Bennett (Jr), Ross 23.48
7. Josh Vawter (Sr), Bellbrook 23.56
8. Kurt Browning (Sr), Edgewood 23.73
9. Luke Henley (So), Bellbrook 24.25
10. Derrick Rack (Sr), Ross 24.58
11. Hunter Gisewite (So), Brookville 24.83
12. Colin Beck (Sr), Oakwood 25.00
13. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 25.16
14. Logan Gutzwiller (So), Ross 25.21
15. William Steipp (So), Oakwood 25.24
16. Jackson Bench (Sr), Brookville 25.42
17. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 25.56
18. Ezra Bozzuto (Jr), Bellbrook 25.81
19. Aidan Evans (So), Bellbrook 26.09
20. Nathan Green (Jr), Ross 26.54
21. Grant Zhou (Fr), Oakwood 26.56
22. Logan Shroyer (Fr), Ross 26.57
23. Rocco Ferri (Fr), Oakwood 26.78
24. Landen Ruff (So), Ross 27.09
25. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 27.11
26. Evan Cicora (Sr), Oakwood 27.20
27. Nick Cecere (So), Ross 27.21
28. Finn Sullivan (Fr), Oakwood 27.32
29. Rylan Carper (Sr), Bellbrook 27.35
30. Lucas Haag (Sr), Edgewood 27.61
31. John Campbell (Sr), Oakwood 27.85
32. Joshua Cicora (Sr), Oakwood 27.87
33. Dylan Meyers (Jr), Brookville 27.96
34. Austin Taylor (Sr), Brookville 28.12
35. Nathan Schoen (So), Oakwood 28.29
36. Braedyn Flynn (So), Ross 28.44
37. Isaac Baxley (Jr), Edgewood 28.45
38. Everett Metzler (Sr), Bellbrook 28.56
39. Joey Colegate (So), Edgewood 28.65
40. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 28.80
41. Zander Pittman (Sr), Bellbrook 28.84
42. Mikuya Ford (Sr), Bellbrook 28.93
43. Brayden Moore (Sr), Bellbrook 29.00
44. Chase Kenney (Sr), Edgewood 29.22
45. Coen Henderson (Fr), Brookville 29.43
46. Caden Fromm (So), Bellbrook 29.68
47. Gabe Woods (So), Bellbrook 29.69
48. Trevor Wagonfield (So), Edgewood 29.85
49. Scott Young (Jr), Brookville 29.86
50. Carson Umbstead (So), Edgewood 29.98
51. Caleb Wilder (Sr), Brookville 30.06
52. Aiden Bland (So), Edgewood 30.19
53. Dixon Moore (Sr), Bellbrook 30.40
54. Caleb Middleton (Sr), Edgewood 30.50
55. Tommy Shore (So), Bellbrook 30.78
56. Wesley Peters (Sr), Bellbrook 30.86
57. Landon Smith (Fr), Ross 30.91
58. George Vanderburgh (Jr), Oakwood 31.04
59. Kristofer Karlsson (So), Brookville 31.35
60. Dhevin kundu (Sr), Bellbrook 31.60
61. Clay Schmit (Sr), Edgewood 31.68
62. Zach Shore (Sr), Bellbrook 31.80
63. Stephen Hirakawa (Fr), Oakwood 32.19
64. Andrew Stammen (Fr), Brookville 32.34
65. Cambell Prinz (Fr), Brookville 32.54
66. Noah Kwast (Jr), Bellbrook 32.62
67. Kyler Schwierking (So), Edgewood 32.80
68. James Liu (Jr), Bellbrook 33.16
69. Eli Kauffman (Jr), Ross 33.22
70. Drew Cozad (Sr), Bellbrook 33.44
71. Isaac Guthrie (So), Bellbrook 34.33
72. Han Ye (Sr), Bellbrook 34.71
73. Josh Spears (Sr), Ross 34.73
74. Zane Pittman (So), Bellbrook 34.95
75. Rob Bower (Fr), Bellbrook 37.41
76. Lukas Fokkink (Fr), Brookville 37.72
77. Nolan Webster (Fr), Ross 37.89
78. Rob Bowers (Fr), Bellbrook 38.85
1 Meter Diving
  NAME SCORE
1. Nathan Green (Jr), Ross 117.40
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Cooper Burt (Jr), Ross 50.94
2. Luke Mignery (So), Ross 54.05
3. Truman Brun (Jr), Oakwood 57.90
4. Elliot Simon (Fr), Oakwood 58.40
5. Rylan Carper (Sr), Bellbrook 58.72
6. Connor Bennett (Jr), Ross 58.94
7. Aidan Evans (So), Bellbrook 1:00.24
8. Yury Bair (Jr), Edgewood 1:04.11
9. Derrick Rack (Sr), Ross 1:06.50
10. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 1:06.84
11. Brayden Moore (Sr), Bellbrook 1:08.55
12. Jackson Bench (Sr), Brookville 1:08.87
13. Logan Gutzwiller (So), Ross 1:09.28
14. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 1:10.06
15. Tommy Shore (So), Bellbrook 1:10.53
16. Isaiah Early (Sr), Brookville 1:16.19
17. Noah Kwast (Jr), Bellbrook 1:17.65
18. Ezra Bozzuto (Jr), Bellbrook 1:21.03
19. Caleb Middleton (Sr), Edgewood 1:23.13
20. Scott Young (Jr), Brookville 1:26.30
21. Eric Gettler (So), Ross 1:28.14
22. Landon Smith (Fr), Ross 1:28.63
23. Dylan Meyers (Jr), Brookville 1:50.51
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Truman Brun (Jr), Oakwood 47.41
2. Luke Mignery (So), Ross 47.91
3. Cooper Burt (Jr), Ross 48.05
4. Peter Guthrie (Jr), Bellbrook 48.59
5. Conner Norton (Sr), Ross 48.93
6. Tristan Prizler (Sr), Oakwood 50.73
7. Connor Bennett (Jr), Ross 51.52
8. Kurt Browning (Sr), Edgewood 53.24
9. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 53.49
10. Josh Vawter (Sr), Bellbrook 53.61
11. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 54.58
12. Derrick Rack (Sr), Ross 55.46
13. Colin Beck (Sr), Oakwood 55.84
14. Hunter Gisewite (So), Brookville 55.88
15. Elliot Simon (Fr), Oakwood 55.97
16. William Steipp (So), Oakwood 56.52
17. Luke Henley (So), Bellbrook 56.54
18. Grant Zhou (Fr), Oakwood 58.38
19. Ezra Bozzuto (Jr), Bellbrook 58.76
20. Logan Gutzwiller (So), Ross 59.01
21. Rocco Ferri (Fr), Oakwood 59.18
22. Logan Shroyer (Fr), Ross 59.44
23. Nathan Green (Jr), Ross 59.97
23. Evan Cicora (Sr), Oakwood 59.97
25. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 1:00.37
26. Landen Ruff (So), Ross 1:00.77
27. Jackson Bench (Sr), Brookville 1:01.63
28. John Campbell (Sr), Oakwood 1:01.87
29. Rylan Carper (Sr), Bellbrook 1:01.89
30. Lucas Haag (Sr), Edgewood 1:02.14
31. Nick Cecere (So), Ross 1:02.37
32. Joshua Cicora (Sr), Oakwood 1:03.60
33. Austin Taylor (Sr), Brookville 1:03.99
34. Nathan Schoen (So), Oakwood 1:04.01
35. Mikuya Ford (Sr), Bellbrook 1:04.73
36. Braedyn Flynn (So), Ross 1:04.86
37. Carson Umbstead (So), Edgewood 1:05.42
38. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 1:06.10
39. Chase Kenney (Sr), Edgewood 1:06.15
40. Isaiah Early (Sr), Brookville 1:06.39
41. Joey Colegate (So), Edgewood 1:06.40
42. Isaac Baxley (Jr), Edgewood 1:06.78
43. Landon Smith (Fr), Ross 1:08.30
44. Caleb Middleton (Sr), Edgewood 1:08.35
45. Caleb Wilder (Sr), Brookville 1:08.45
46. Coen Henderson (Fr), Brookville 1:08.58
47. Aiden Bland (So), Edgewood 1:08.95
48. Finn Sullivan (Fr), Oakwood 1:09.28
49. Zander Pittman (Sr), Bellbrook 1:09.30
50. Dylan Meyers (Jr), Brookville 1:09.44
51. Everett Metzler (Sr), Bellbrook 1:09.70
52. Gabe Woods (So), Bellbrook 1:10.67
53. Trevor Wagonfield (So), Edgewood 1:11.23
54. Dixon Moore (Sr), Bellbrook 1:11.37
55. Scott Young (Jr), Brookville 1:11.74
56. Zach Shore (Sr), Bellbrook 1:11.85
57. Wesley Peters (Sr), Bellbrook 1:12.24
58. Caden Fromm (So), Bellbrook 1:12.64
59. Stephen Hirakawa (Fr), Oakwood 1:12.96
60. Drew Cozad (Sr), Bellbrook 1:13.06
61. Kristofer Karlsson (So), Brookville 1:14.32
62. George Vanderburgh (Jr), Oakwood 1:14.33
63. Dhevin kundu (Sr), Bellbrook 1:15.26
64. Kyler Schwierking (So), Edgewood 1:15.75
65. Andrew Stammen (Fr), Brookville 1:16.85
66. James Liu (Jr), Bellbrook 1:17.31
67. Eli Kauffman (Jr), Ross 1:18.24
68. Clay Schmit (Sr), Edgewood 1:18.30
69. Zane Pittman (So), Bellbrook 1:20.50
70. Cambell Prinz (Fr), Brookville 1:22.26
71. Isaac Guthrie (So), Bellbrook 1:22.32
72. Rob Bower (Fr), Bellbrook 1:23.04
73. Han Ye (Sr), Bellbrook 1:25.66
74. Josh Spears (Sr), Ross 1:26.09
75. Nolan Webster (Fr), Ross 1:26.95
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Luke Mignery (So), Ross 4:58.79
2. Cooper Burt (Jr), Ross 5:02.69
3. Connor Bennett (Jr), Ross 5:05.85
4. Elliot Simon (Fr), Oakwood 5:18.45
5. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 5:39.51
6. Aidan Evans (So), Bellbrook 6:05.51
7. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 6:11.33
8. Nick Cecere (So), Ross 6:12.69
9. Nathan Green (Jr), Ross 6:19.70
10. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 6:37.79
11. Lucas Haag (Sr), Edgewood 6:50.72
12. Mikuya Ford (Sr), Bellbrook 6:53.92
13. Luke Henley (So), Bellbrook 7:02.55
14. Noah Kwast (Jr), Bellbrook 7:11.00
15. Dylan Meyers (Jr), Brookville 7:12.81
16. Joey Colegate (So), Edgewood 7:23.41
17. Caden Fromm (So), Bellbrook 7:26.56
18. Kyler Schwierking (So), Edgewood 7:27.13
19. Zach Shore (Sr), Bellbrook 7:27.55
20. Scott Young (Jr), Brookville 7:32.38
21. Jackson Bench (Sr), Brookville 7:34.00
22. Braedyn Flynn (So), Ross 7:35.16
23. Isaiah Early (Sr), Brookville 7:38.22
24. Trevor Wagonfield (So), Edgewood 7:38.34
25. Brayden Moore (Sr), Bellbrook 7:40.84
26. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 7:54.30
27. Gabe Woods (So), Bellbrook 7:54.65
28. Rob Bower (Fr), Bellbrook 7:56.18
29. Caleb Wilder (Sr), Brookville 8:08.10
30. Austin Taylor (Sr), Brookville 8:12.33
31. James Liu (Jr), Bellbrook 8:19.41
32. Kristofer Karlsson (So), Brookville 8:21.35
33. Everett Metzler (Sr), Bellbrook 8:24.39
34. Wesley Peters (Sr), Bellbrook 8:47.97
35. Zander Pittman (Sr), Bellbrook 8:56.13
36. Han Ye (Sr), Bellbrook 9:23.82
37. Dhevin kundu (Sr), Bellbrook 9:31.21
38. Nolan Webster (Fr), Ross 10:29.26
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Ross 1:30.42
2. Bellbrook 1:30.69
3. Oakwood 1:32.63
4. Edgewood 1:46.65
5. Brookville 1:46.69
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Cooper Burt (Jr), Ross 49.53
2. Truman Brun (Jr), Oakwood 52.10
3. Luke Mignery (So), Ross 58.01
4. Connor Bennett (Jr), Ross 59.05
5. Grant Zhou (Fr), Oakwood 1:04.56
6. Elijah Vawter (Fr), Bellbrook 1:04.80
7. Colin Beck (Sr), Oakwood 1:05.30
8. Kurt Browning (Sr), Edgewood 1:08.36
9. John Campbell (Sr), Oakwood 1:08.46
10. Hunter Gisewite (So), Brookville 1:08.78
11. Joshua Cicora (Sr), Oakwood 1:08.96
12. William Steipp (So), Oakwood 1:09.33
13. Evan Cicora (Sr), Oakwood 1:10.17
14. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 1:12.23
15. Derrick Rack (Sr), Ross 1:13.50
16. Logan Gutzwiller (So), Ross 1:15.41
17. Dixon Moore (Sr), Bellbrook 1:15.51
18. Dylan Meyers (Jr), Brookville 1:18.16
19. Jackson Bench (Sr), Brookville 1:18.39
20. Gabe Woods (So), Bellbrook 1:19.61
21. Ezra Bozzuto (Jr), Bellbrook 1:19.98
22. Chase Kenney (Sr), Edgewood 1:20.29
23. Landen Ruff (So), Ross 1:21.78
24. Joey Colegate (So), Edgewood 1:22.38
25. Braedyn Flynn (So), Ross 1:22.58
26. Drew Cozad (Sr), Bellbrook 1:23.57
27. Nathan Schoen (So), Oakwood 1:23.68
28. Lucas Haag (Sr), Edgewood 1:24.81
29. Isaiah Early (Sr), Brookville 1:25.30
30. Coen Henderson (Fr), Brookville 1:26.50
31. Andrew Stammen (Fr), Brookville 1:26.51
32. Logan Shroyer (Fr), Ross 1:26.55
33. Tommy Shore (So), Bellbrook 1:29.60
34. Josh Spears (Sr), Ross 1:29.84
35. Han Ye (Sr), Bellbrook 1:30.57
36. Isaac Guthrie (So), Bellbrook 1:31.53
37. Nolan Webster (Fr), Ross 1:31.65
38. Caden Fromm (So), Bellbrook 1:31.82
39. James Liu (Jr), Bellbrook 1:33.20
40. Landon Smith (Fr), Ross 1:35.19
41. Kristofer Karlsson (So), Brookville 1:35.91
42. Austin Taylor (Sr), Brookville 1:36.00
43. Dhevin kundu (Sr), Bellbrook 1:36.13
44. Caleb Middleton (Sr), Edgewood 1:38.10
45. Carson Umbstead (So), Edgewood 1:38.26
46. Zach Shore (Sr), Bellbrook 1:38.30
47. Scott Young (Jr), Brookville 1:38.66
48. Zander Pittman (Sr), Bellbrook 1:39.48
49. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 1:40.51
50. Caleb Wilder (Sr), Brookville 1:41.10
51. Eric Gettler (So), Ross 1:41.40
52. Clay Schmit (Sr), Edgewood 1:41.80
53. Trevor Wagonfield (So), Edgewood 1:43.86
54. Zane Pittman (So), Bellbrook 2:02.06
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Connor Bennett (Jr), Ross 56.80
2. Peter Guthrie (Jr), Bellbrook 57.25
3. Tristan Prizler (Sr), Oakwood 1:00.29
4. Elliot Simon (Fr), Oakwood 1:02.18
5. Conner Norton (Sr), Ross 1:03.99
6. Brayden Moore (Sr), Bellbrook 1:07.80
7. Luke Mignery (So), Ross 1:08.63
8. Wesley Peters (Sr), Bellbrook 1:11.05
9. Austin Taylor (Sr), Brookville 1:12.91
10. Grant Zhou (Fr), Oakwood 1:14.45
11. William Steipp (So), Oakwood 1:14.65
12. Yury Bair (Jr), Edgewood 1:14.81
13. Timmy Pfirrman (Fr), Ross 1:16.28
14. Nick Cecere (So), Ross 1:17.01
15. Nathan Green (Jr), Ross 1:17.95
16. Rocco Ferri (Fr), Oakwood 1:18.58
17. Zander Pittman (Sr), Bellbrook 1:19.60
18. Josiah Wolverton (So), Bellbrook 1:20.27
19. Eli Kauffman (Jr), Ross 1:21.98
20. Landen Ruff (So), Ross 1:22.06
21. Logan Gutzwiller (So), Ross 1:23.36
22. Caden Fromm (So), Bellbrook 1:24.61
23. Braedyn Flynn (So), Ross 1:25.19
24. Caleb Wilder (Sr), Brookville 1:26.51
25. Isaac Baxley (Jr), Edgewood 1:29.31
26. Dhevin kundu (Sr), Bellbrook 1:30.14
27. Finn Sullivan (Fr), Oakwood 1:33.72
28. Logan Shroyer (Fr), Ross 1:34.79
29. Noah Kwast (Jr), Bellbrook 1:36.07
30. Scott Young (Jr), Brookville 1:36.62
31. Drew Cozad (Sr), Bellbrook 1:37.69
32. Matteo Krivitsky (Sr), Bellbrook 1:39.49
33. Lukas Fokkink (Fr), Brookville 1:40.41
34. Isaac Guthrie (So), Bellbrook 1:45.73
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Ross 3:18.20
2. Oakwood 3:27.41
3. Bellbrook 3:34.02
4. Brookville 4:17.66
5. Edgewood 4:45.01

GAMEDAY Grille and Patio The Motz Group Field Turf Company